Обновлено 13 ноября№ 31433088
Вакансия в архиве
№ 31433088
13 декабря
Работа в Запорожье / Вакансии / Промышленность, производство / Оператор

Оператор продукции на завод (в Польше)

Запорожье
полная занятость
По договорённости
Посмотреть описание вакансии

Обязанности:

Жінки працюють при монтажній лінії, або також можуть працювати при машині, яка з’єднує саме ці дротики (тобто ця машина начеб-то їх з’єднує, при нагріві йде невеличкий сплав, завдяки якому йде з’єднання цих дротів). • Чоловіки працюють при формуванні, формування заклечається в тому, що вони владують дротик до спеціальної пружини, накладують форму, поєднують кінці цієї форми. В машині це автоматично закривається та зігрівається, завдяки цьому процесу утворюється форма, яка потрібна. Потім машина вимикається, тобто цикл завершується, цей дротик охолоджується, та працівник виймає дріт з машини та перевіряє його якість (тобто чи збігається форма з прикладом, малюнком, який є) Тут присутній невеликий запах резини, він не перевищує допустиму норму.

Требования:

Фабрика по виготовленню дротиків (проводов) для автомобільної галузі. Це дротики для внутрішньої системи автомобіля. Вакансія для жінок та чоловіків до 50 років (до 52 якщо гарне самопочуття)

Условия:

Перші три місяці ставка 13зл/брутто (9,40 нетто) Після 3 місяців ставка 13,50 зл/брутто (9,70 нетто) Додатково премія за гарну працю до 10 % (приблизно 170 зл нетто додатково) Якщо кандидат виходить на шостий день (субота наприклад) оплачується двійна ставка за 1 годину праці в суботу 26 зл/брутто (18,50/зл нетто за годину) А якщо вихід в неділю тройна ставка оплачується 39зл/брутто (28 зл/нетто за годину). Якщо кандидат бере суботу та неділю робочу, по заробітку виходить, начебто ви працювали всю неділю. Якщо пропрацювати повний місяць, отримають премію, та пророблять один вікенд (тобто суббота + неділя) вийде приблизно 2300 -2400 зл/нетто за місяць. Житло безкоштовне, комунальні послуги до 100 зл на місяць (світло, газ, вода) Житло може бути різне, треба уточнювати, на данний час це (хостел), 20 хв пішки від роботи. 4 чоловіки на кімнату. Від августа якраз починається високий сезон та можуть давати надгодини, що добре впливатиме на заробітну плату. Є можливість працювати в субботу та неділю 3-зміни: від понеділку до неділі I зміна: 6-14 II зміна: 14-22 III зміна: 22-6

Вакансия в архиве
№ 31433088
13 декабря

похожие вакансии

компания

Work in Poland

Клиент SuperJob с 2018 года
До 50 сотрудников
5 вакансий

контакты

Для просмотра контактов работодателя
Создайте резюме